Style Switcher

Predefined Colors


Çanta Lazer Kesimi

Son yılların en çok tercih edilenleri arasında yer alan, lazer kesimli çanta modelleri firmamız tarafından özenle kesilmektedir. Alanında profesyonel ekibimiz ve son model yüksek kapasite makinelerimiz ile lazer kesim çanta konusunda en iyisi olduğumuzu iddia ediyoruz.

İstanbul lazer kesim deyince aklınıza gelecek ilk firma olmayı garantileyen çalışma prensibimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz. Son teknoloji makineler ile çanta lazer kesimi alanında aradığınız kaliteyi bulacaksınız.

Çanta ve cüzdan üzerine yapılan oyma işlemleri, teknolojinin sunduğu yeni makineler ile üretilmektedir. Temiz ve lekesiz olarak çantalara lazer uygulaması özenle yapılmaktadır. Güngören Merter lokasyonunda Kervan Lazer Kesim farklı teknikler ile istenilen desen ve seçenekleri müşterilerine sunmaktadır.

 

Ayakkabı Lazer Kesimi

Lazer kesimin hayatımıza girmesi ile birlikte her sektörde kullanılmaya başlandı. Özellikle ayakkabı sektöründe neredeyse lazer kesimi yapılmadan üretilen ayakkabı yok denecek kadar az. Yazlık ayakkabılarda ve terliklerde çok tercih edilen bu işlem firmamız tarafından en yeni teknolojiye sahip makineler tarafından özenle yapılmaktadır.

Ayakkabılara ayrı bir şıklık katan lazer kesim işlemlerinizi firmamız üzerinden dilediğiniz desenlerde sunuyoruz. Siz deseni belirleyin gerisini ekibimizin ellerine bırakın. Birbirinden farklı desen seçeneklerimiz ile ayakkabı sektöründe en iyi çıkışı yakalayabilirsiniz.

Üretimi yapılacak ayakkabı için lazer kesim uyguladığımız makinelerimiz ile en şık tasarımlara imza atıyoruz. Ayakkabı lazer kesim işlemleri için kaliteli ve problemsiz makinelerimiz sayesinde çok geniş kitlelere hizmet vermekteyiz.

Cazip fiyatlar yüksek kalite ile buluşunca ilk tercih edilen firma olmamız kaçınılmaz oluyor. Maliyetin düşük olması ve neredeyse çok az fire vermesi avantajı ile lazer kesimi tercih eden üreticiler bu alanda ilk tercihlerini bizden yana kullanıyorlar.

Dilerseniz sizler de ayakkabı tasarımlarınız için işinizi emin ellere teslim ederek bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz. Ayakkabı sektöründe yeni bir çığır açmak ve kusursuz kesimler ile farkınızı ortaya koymak istiyorsanız biz sizinle çalışmaya fikir alışverişi içerisinde kesimlerinizi yapmaya hazırız.

Kalite ilk tercihinizse daha fazla beklemeden bizimle iletişime geçmenizi öneririz.