Style Switcher

Predefined Colors

Ahşap Lazer Kesim

Hayatın her alanında karşımıza çıkan şık tasarımları ile göz zevkimize dokunan lazer kesimler özellikle ahşaba uygulandığında ayrı bir zarafet ortaya çıkarıyor. Dilediğiniz deseni seçerek uyguladığımız lazer kesimlerde en güzel sonuçlara ulaşıyorsunuz.

 

Firmamız bu konuda itinalı çalışmalarını beğeninize sunmaya devam etmektedir. İstanbul lazer kesim firmaları arasında en çok tercih edilen firma olarak hemen her ürüne sanatı nakış nakış işliyoruz. Özellikle ahşap lazer kesimlerde dilediğiniz türden ahşap çeşidini seçip kesim işleminizi gerçekleştiriyoruz.

 

Kontrplak, kızıl ağaç, balsa ağacı, mdf kesimi, tahta kesimi, ceviz ağacı gibi birçok çeşidin lazer kesimi istediğiniz desende kesilir. Lazer işleme tabi tutulan ahşap ürünleriniz her alanda kullanılabilmektedir. Birbirinden farklı endüstrilerde kullanılacak yeni ürünler tasarlamak için son model makinelerimiz ile ahşap çeşitlerinizi lazer kesim yaparak beğeninize sunuyoruz.

 

Ahşap lazer kesim ile logo, isim ya da istediğiniz resmi ve dilediğiniz modeli işleme imkanına sahipsiniz. Ahşap üzerine uygulanan lazer kesim işlemleri ile piyasada oyuncaktan mobilyacılığa, iç tasarımdan okul malzemelerine, hediyelik eşyalardan dekorasyon ürünlerine, mimari modellerden tahta mozaiklere kadar birçok alana ürünleriniz ile hükmedebilirsiniz.

 

Ahşabın son yıllarda hayatımıza hızlı bir giriş yaptığı malum. Sağlık açısından en çok tercih edilen bu hammaddeye lazer kesimlerimiz ile sihirli bir el gibi dokunarak, sizi ve müşterilerinizi hayran bırakmanın gururunu yaşıyoruz. Sizde uygun fiyata en güzel desenleri ahşap lazer kesim ile ürünlerinizde görmek istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz.